П`ятниця, 17.05.2024, 01:32:12

Видатні випускники

ВИДАТНІ ВИПУСКНИКИ

Чепурко Володимир Миколайович

Закінчив Андріївську загальноосвітню школу в 1966 році зі срібною медаллю.

Никитенко Віктор Пантелеймонович

(1942 – 2012 р.р.)

Никитенко Віктор Пантелеймонович народився в селі Андріївка Великоновосілківського району Донецької області. В 1959 році після закінчення Андріївської школи вступив до Харківського сільськогосподарського інституту на факультет земельних ресурсів. Після закінчення інституту був направлений на роботу до республіки Узбекистан, а з 1966 року його трудова біографія пов’язана з Донеччиною. Головний інженер Донецького філіалу інституту землевпорядкування. З 1994 року начальник Донецького міського управління земельних ресурсів. Ветеран землевпорядної служби Донецької області, Почесний землевпорядник України, він стояв у витоків земельної реформи в Донецькій області, сприяв і приймав активну участь у розпаюванні земельних наділів жителів Великоновосілківського району у приватну власність. Особистим прикладом виховував молодих землевпорядників.

Павленко Анатолій Микитович

Павленко Анатолій Микитович народився в селі Андріївка. Після закінчення 8 класу Андріївської школи вступив до Донецької фізико-математичної школи, яку закінчив в 1974 році. В 1976 році вступив до Донецького державного університету на математичний факультет. Після закінчення університету працював директором Донецького обласного центру соціальних служб для молоді. На даний момент мешкає в м. Києві, є президентом Благодійного фонду «Дніпровський» та почесним президентом Всеукраїнської молодіжної організації «Асоціація трудових об’єднань молоді України».

Шишка Іван Дмитрович

Народився в селі Андріївка. Закінчив Донецький державний університет, історичний факультет. 1984-2002 р.р. – редактор районних газет в Донецькій і Київській областях, головний редактор газети «Дзвони сердець». З 2002 р. – заступник керівника, керівник прес-служби Уповноваженого ВР з прав людини.

Чепурко Володимир Миколайович

Народився в селі Андріївка. Закінчив Андріївську середню школу. Краєзнавець рідного краю. Завдяки своїм пошукам знайшов велику кількість різноманітних відомостей, свідчень про заселення наших земель про селу Андріївку і навколишні населені пункти. Все це відображено у друкованому вигляді, підкріплено ілюстраціями, схемами, картами, фотографіями, документами з посиланнями на авторів і джерела інформації.

Пащенко Іван Васильович

Народився в селі Шевченко. Закінчив Андріївську середню школу та Донецький медичний інститут. Працював у Великоновосілківській ЦРБ лікарем-отоларинголом.

Білик Іван Ємануїлович

Народився в селі Андріївка. Закінчив Андріївську середню школу. Професор, лікар-хірург Донецької обласної лікарні.

Рогоза Микола Єгорович

Народився в селі Андріївка. Закінчив Андріївську середню школу. Доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України. Перший проректор Полтавського університету економіки та торгівлі.

Категорія: Мої статті | Додав: andrijivkaschool (13.12.2017)
Переглядів: 241 | Рейтинг: 0.0/0