Понеділок, 29.04.2024, 14:23:59

Матеріально-технічне забезпечення

У розділі "Матеріально-технічне забезпечення" існує можливість ознайомитися з інформацією, яка стосується стану матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу в Андріївському закладі загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Великоновосілківської селищної ради.

Андріївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів розміщений в будівлі 1966 року побудови, загальною площею 2406,3 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 480 учнів.

Заклад розташований за адресою: с. Андріївка, пров. Матросова, 20. Заклад знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 12 учнів.

Територія закладу огороджена та утримується в задовільному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 16 навчальних приміщень, 1 спортивна зала, актова зала, їдальня на 60 посадочних місць, спортивний майданчик, на якому знаходиться футбольне поле та тренажерний комплекс. Територія спортивного майданчика огороджена.

З 16 навчальних приміщень 4 використовується для навчання учнів початкової школи, 12 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

• 1 кабінет української мови та літератури;
  • 2 кабінети зарубіжної літератури та російської мови;
  • 2 кабінети математики;
  • 1 кабінет англійської мови та історії;
  • 1 кабінет географії;
  • 1 кабінет біології та хімії;
  • 1 кабінет фізики;
  • 1 кабінет інформатики;
  • 1 кабінет музичного мистецтва;
  • 1 кабінет трудового навчання.

Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), медичний пункт, кабінет директора, 2 кабінети заступників директора, кабінет педагога-організатора, навчальні лабораторії: фізики, хімії; 2 приміщення технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури, архів, бібліотеку.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, навчальній лабораторії; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.
    У закладі працює один кабінет інформатики. У даному кабінеті встановлений навчальний комп’ютерний комплекс (15+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Члени адміністрації використовують 3 сучасних комп’ютери. Крім того, 1 комп’ютер установлено в навчальному кабінеті.

У школі працює 1 точка доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

Із них:

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

Робоче місце учителя інформатики

Робочі місця адміністрації

Робочі місця учителів – предметників, педагога-організатора

2.

Принтери

3.

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)