Понеділок, 29.04.2024, 10:37:42

Бібліотека

У розділі "Бібліотека" існує можливість ознайомитися з матеріалами, які знаходяться у бібліотеці Андріївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області.

Андріївська шкільна бібліотека. Бібліотекар Т. Ф. Григор'єва.

Паспорт Андріївської шкільної бібліотеки 2017 - 2018 роки

Матеріали конкурсу "Шкільна бібліотека 2017"

Гимн книге

Бібліотечний урок "Казок чарівний хоровод. Урок-казка"

Восемнадцать зачем нужны детские книжки

Інформаційний список літератури для керівників дитячого читання

Вікторина "Краю мій, Донеччина"

Література рідного краю

Легенди рідного краю

Дослідження "Шкільна бібліотека як центр підтримки й розвитку"

Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя

Здоров’я без ліків і довголіття без хвороб. В. Сухомлинський. Казки школи під голубим небом.

Робота з книжкою в сучасній початковій школі за В. Сухомлинським

Інноваційні форми роботи сучасної шкільної бібліотеки

Андріївська шкільна бібліотека та здоровий спосіб життя

Книжкова виставка "Фізкультура і спорт у нашому житті" (звіт у фотографіях)

До 100-річчя від дня народження В. Сухомлинського "Добро, як сонце сяє" - бесіда серед учнів 6 класу (звіт у фотографіях).

Книжкова виставка "Великий педагог, великий Добротворець" (звіт у фотографіях).

Гуманістичні направлення у вихованні та освіті, читання - дуже важливий засіб у формуванні особистості та вихованні підростаючого покоління. Розповідь про життєвий і творчий шлях В. Сухомлинського. 10 клас (звіт у фотографіях).

Літературна подорож з учнями 9 класу по творчості В. Сухомлинського (звіт у фотографіях)

"Щастя бути людиною" - робота з книжкою крізь призму творчого розвитку ідей В. Сухомлинського. Бесіда з учнями 2 класу (звіт у фотографіях).

"Василь Сухомлинський дітям". Бесіда за круглим столом з учнями 2 - 3 класу "Майже щира розмова" (звіт у фотографіях).

"Щира розмова з сином" - за листами В. Сухомлинського - бібліотечна година (звіт у фотографіях)

Моральні заповіді дитинства і юності в творах В. Сухомлинського - бесіда з учнями (звіт у фотографіях)

Бесіда з учнями 2 класу "Твій підручник - твоє лице". Розповідь про правила поводження з книгою "Якими ми були і якими ми стали" (звіт у фотографіях).

Бесіда "Бережи свій край чудовий" (звіт у фотографіях).

Бібліотечна година "Моя улюблена казка" (звіт у фотографіях).

Книжкова виставка "Козацтво - душа України. Утворення Запоріжської Січі." (звіт у фотографіях).

Бесіда "Твій підручник - твоє лице. Народна мудрість про книгу. Ода книзі." (звіт у фотографіях).

Захід "Підручник - твій друг" 24 січня 2019 року (звіт у фотографіях).

Захід "Подорож у чарівний світ книг" 24 січня 2019 року (звіт у фотографіях).

Захід "Україна в віршах, казках, думах" 24 січня 2019 року (звіт у фотографіях).

Урок права "Громадянське виховання особистості" 27 лютого 2019 року (розробка уроку права і звіт у фотографіях).

Захід "Україна соборна" 04 березня 2019 року (звіт у фотографіях).

Тиждень дитячої книги 28 березня 2019 року - 03 квітня 2019 року (звіт у фотографіях і тематичному відео).