Понеділок, 29.04.2024, 18:20:24

Гайдаш Валентина Миколаївна

На сторінці "Гайдаш Валентина Миколаївна" існує можливість ознайомитися з напрацюваннями учителя початкових класів Андріївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Гайдаш Валентини Миколаївни по предметам, які викладаються у початкових класах загальноосвітньої школи.

Гайдаш Валентина Миколаївна - учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Андріївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області, учитель-методист.

Народилася 15 січня 1956 року в селі Андріївка, Великоновосілківського району, Донецької області.

Закінчила Донецький національний університет, філологічний факультет, спеціальність "Викладач української мови та літератури", у 1978 році; Красноармійське педагогічне училище, спеціальність "Учитель початкових класів", у 1980 році.

З 1973 року працює учителем початкових класів в Андріївській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області.

Педагогічний стаж роботи: 44 роки.

Педагогічне кредо: "Любити кожного учня таким, яким він є: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим… Спілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень - це свято, яке триває доти, доки ти разом із ним.".

Педагогічна філософія:

- навчати, розвивати і виховувати одночасно;
- максимально враховувати індивідуальні осбливості учнів:
- будувати роботу на позитивних емоціях учителя і учня;
- розвивати творчі здібності дітей;
- формувати свідому активну особистість та громадянина.

Розв’язування вправ і задач на застосування таблиці ділення на 3. Правило знаходження периметра квадрата і прямокутника.

Блог учителя початкових класів Валентини Миколаївни Гайдаш "Методичні розробки по викладанню предметів у початкових класах загальноосвітньої школи".