Понеділок, 29.04.2024, 13:59:17

Пилипенко Антоніна Іванівна

На сторінці "Пилипенко Антоніна Іванівна" існує можливість ознайомитися з напрацюваннями учителя математики та інформатики Андріївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Пилипенко Антоніни Іванівни по предметам "Математика" і "Інформатика".

Пилипенко Антоніна Іванівна - учитель математики та інформатики І кваліфікаційної категорії Андріївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області.

Пилипенко Антоніна Іванівна

Народилася 16 вересня 1961 року в селі Андріївка, Великоновосілківського району, Донецької області.

Закінчила Донецький національний університет, математичний факультет, спеціальність "Математик", кваліфікація "Викладач математики", у 1984 році.

З 1986 року працює учителем математики в Андріївській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області.

З 2005 року викладає інформатику в Андріївській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області.

Педагогічний стаж роботи: 30 років.

Педагогічне кредо: "Кожен обирає свій шлях і діти мають на це не менше право, ніж хто-небудь. В збагненні дитиною істин і цінностей, в його прагненні до вдосконалення себе і навколишнього світу дорослий бере на себе роль лише помічника, але не повелителя, не вершителя  долі дитини".

У роботі виділяє такі основні задачі:

• Формування внутрішньої потреби учнів до самовдосконалення.
  • Підвищення мотивації до навчання на уроці та у позаурочній діяльності.
  • Створення системи творчих завдань для організації спільної творчої діяльності.
  • Розвиток умінь спостерігати і пояснювати явища і закономірності, що виявляються в природі, в повсякденному житті.
  • Формування основних понять і законів , фактів, наукового мовлення учнів, розкриття доступних узагальнень світоглядного характеру, тобто оволодіння основами знань математичних наук.
  • Створення на уроці і в позаурочній діяльності здоров’язберігаючого простору.
  • Формування в учнів потреби в здоровому способі життя.

В роботі дотримується таких правил:

1. Учитель і учень – партнери, рівні у процесі навчання.
  2. Кожен учень унікальна обдарована особистість.
  3. Не марнуй жодної хвилини роботи.
  4. Знання – це скарб.
  5. Позитивні емоції – запорука якісного навчання.

Застосовуючи у процесі навчання сучасні освітні технології, формує в учнів творчий підхід до навчання, вміння аналізувати, пояснювати та прогнозувати результат власної навчальної діяльності.

Працює над методичною проблемою "Узагальнення та систематизація знань, умінь та навичок учнів на уроках математики".

Напрацювання по предмету "Математика".

Напрацювання по предмету "Інформатика".

Виховна і позакласна робота.