Понеділок, 29.04.2024, 12:41:00

Горобець Ніна Олексіївна

На сторінці "Горобець Ніна Олексіївна" існує можливість ознайомитися з напрацюваннями учителя математики Андріївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області Горобець Ніни Олексіївни по предмету "Математика".

Горобець Ніна Олексіївна - учитель математики вищої кваліфікаційної категорії Андріївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області, учитель-методист.

Горобець Ніна Олексіївна за столом

Народилася в селі Андріївка, Великоновосілківського району, Донецької області.

Закінчила Донецький державний університет, математичний факультет, спеціальність "Математик", кваліфікація "Викладач математики", у 1986 році.

Горобець Ніна Олексіївна Мій випуск 2017

Стаж роботи: загальний 41 рік, у тому числі педагогічний 41 рік.

Девіз: "Спочатку любити, а потім учити".

Моє педагогічне кредо:

"Бути разом і не критись межею,

Жити тільки для них - моя доля така.

Доторкнутися серцем, усміхнутись душею,

І горіти - не тліти, від дзвінка до дзвінка."

Державні нагороди, відзнаки: почесна грамота Міністерства освіти України (2008 рік), грамота лауреата фестивалю-конкурсу "Учитель року з предметів духовно-морального спрямування" ( 2012 рік), Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України національного університету "Острозька академія" (2012 рік).

Горобець Ніна Олексіївна біля стендів

Працює над методичною проблемою "Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики".

Методичні рекомендації "Розвиток пізнавальних інтересів учнів на уроках математики"

Розв’язування задач за допомогою рівнянь

Довжина кола. Чиcло p (Розробка уроку геометрії в 9 класі)

Сума кутів трикутника (Урок геометрії в 7 класі)